Hello…it’s me!

Cześć. Głównym bodźcem do założenia tego bloga jest konkurs programistyczny Macieja  Aniserowicza “Daj się Poznać”. To świetna idea mająca na celu zrzeszenie społeczności developerów różnej maści. Konkurs ma motywować do pracy nad projektami open-source, które nas kręcą, a nie zawsze jest na nie czas w pracy zawodowej. Każdy uczestnik mógł wybrać dowolny temat oraz dowolną technologię. Poza tym, o danym projekcie trzeba regularnie blogować, co dla mnie i pewnie wielu innych będzie nowością i równie ciekawym wyzwaniem. Zgadzam się z teorią, że aby poznać dogłębnie jakiś temat, najlepiej opowiedzieć o tym komuś innemu – zatem let’s share the knowledge!

DSP2016 logo RGB color-1

O moim projekcie napiszę w następnym poście. Wiadomo, że w branży IT wszystko zmienia się bardzo szybko, więc myślę, że warto wybrać jakiś nowy dla siebie temat i świeżą technologię, żeby rozwinąć skrzydła. Mimo, że równolegle pracuję zawodowo i mam różne inne zajęcia, trzeba czasami wyjść poza strefę komfortu i trochę “stracić kontrolę, aby przyspieszyć” jak rzecze powyższy cytat Mario Andrettiego.

Jestem podekscytowany i bardzo ciekawy jak ta przygoda się potoczy. Czy spodoba mi się blogowanie, czy wytrwam w założeniach konkursu? A może nawet przyjdzie pora na posty nieprogramistyczne, które już powoli świtają mi w głowie. Zobaczymy 🙂 Trzymajcie kciuki!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.